Trailer Hidden Poland

01

października 2020 r.

Nowy film promujący Polskę. Tym razem gospodarzem jest znany i doceniany dziennikarz CBS News Travel Peter Greenberg. PFN prezentuje trailer. Premiera już niebawem.

Polska Fundacja Narodowa wykonując zadania statutowe, zrealizowała kolejny film promujący Polskę. ,,Hidden Poland’’ powstał we współpracy z dziennikarzem CBS News Travel Peterem Greenbergiem. Dziennikarz jest równocześnie narratorem i gospodarzem. Film przedstawia widzom miejsca szczególne i wyjątkowe – ukrytych skarbów (hidden gems), których nie sposób znaleźć w przewodnikach turystycznych po naszym kraju.

Zdjęcia do filmu powstawały m.in. w Białowieży, Karkonoszach, Tatrach, Łodzi, Warszawie, na Mazurach i nad Bałtykiem. Ujęcia porównywalne do tych znanych z programów przyrodniczych BBC czy National Geographic gwarantują niezwykły wizualny rozmach produkcji.

Bohaterami filmu jest nie tylko przyroda, ale także ludzie wyjątkowych zainteresowań i pasji – sportowcy, artyści, piloci. To oni są prawdziwym ,,ukrytym skarbem’’ Polski.

Premiera Hidden Poland już wkrótce.